NZOS MEDI-DENT

Stomatologia Będzin Syberka

Zadzwoń do nas
32 761 07 17

COVID-19 w gabinecie stomatologicznym – aktualności

COVID-19 w gabinecie stomatologicznym – aktualności

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, jak i również naszego personelu pragniemy poinformować o zasadach, które od marca panują w gabinecie stomatologicznym.

Godziny pracy gabinetu nie ulegają zmianie. Można je sprawdzić tutaj: https://www.medi-dent.pl/kontakt/.

Placówka jest na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane są najwyższe środki ostrożności związane z COVID-19. Mając na uwadze dobro naszych pacjentów prosimy o przychodzenie do gabinetu 10 minut przed planowanym rozpoczęciem umówionej wizyty bez osób towarzyszących.

Umawianie pacjentów na wizyty stomatologiczne odbywa się aktualnie tylko telefonicznie niezmiennie pod nr telefonu: 32 761 07 17 / 602 747 256 lub bezpośrednio po odbytej wizycie.

Na poczekalni prosimy o zakładanie maseczek, które zasłaniają usta oraz nos. Przed każdą wizytą pacjent jest proszony o wypełnienie specjalnej ankiety dotyczącej COVID-19 oraz mierzona jest mu temperatura ciała. Po wejściu do gabinetu personel medyczny odkaża ręce pacjentowi.

Przed każdą umówioną wizytą gdyby Państwo poczuli się źle, prosimy o bezzwłoczny kontakt z naszą placówką oraz o stosowanie się do zaleceń wydanych przez Ministerstwo Zdrowia pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus.

W tym trudnym czasie życzymy wytrwałości oraz dużo zdrowia dla Wszystkich naszych pacjentów. Nie zapominajcie o szczotkowaniu zębów.