NZOS MEDI-DENT

Stomatologia Będzin Syberka

Zadzwoń do nas
32 761 07 17

O nas

NZOS “MEDI-DENT” powstał w 1997 roku, założony przez lek. stom. Dorotę Krzyk. Początkowo pacjenci byli przyjmowani na terenie przychodni dawnej fabryki obuwia – But Będzin(Chełmek), jednak wraz z rozwojem praktyki potrzebna była większa siedziba. Od 2002 roku pomagamy Pacjentom w samym centrum osiedla Syberka w Będzinie przy ulicy bp. Adama Śmigielskiego 11B.

Dzięki bliskiej odległości drogi krajowej DK86 oraz znakomitej komunikacji, gościmy Pacjentów nie tylko z Będzina, Czeladzi i miast Aglomeracji Górnośląsko-Zagłębiowskiej, ale również osoby z innych województw a także i krajów. Dzięki znajomości języka angielskiego i ukraińskiego w pełni płynnie możemy obsłużyć turystów stomatologicznych z zagranicy.

Stawiamy na profilaktykę i zapobieganie próchnicy ale kiedy zachodzi potrzeba oferujemy bezbolesne leczenie stomatologiczne według światowych standardów. Jesteśmy ekspertami w Endodoncji, Chirurgii, Implantologii i Protetyce. Oferujemy nowoczesne leczenie pod mikroskopem zabiegowym. Prężnie rozwijamy się, inwestując w najnowsze technologie używane w stomatologii. Ciągle i wciąż dokształcamy się,  aby być na bieżąco ze światowymi standardami leczenia.

Czy zastanawiałeś się dlaczego dentyści mają zawsze zdrowe zęby? Chętnie uchylimy rąbka tajemnicy naszym Pacjentom.

Już ponad 20 lat dbamy o uśmiech naszych Pacjentów.