NZOS MEDI-DENT

Stomatologia Będzin Syberka

Zadzwoń do nas
32 761 07 17

lek. stom. Dorota Krzyk

lek. stom. Dorota Krzyk

lek. stom. Dorota Krzyk

Pani doktor ukończyła wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 1994 roku. W 1997 stworzyła Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej “MEDI-DENT” którego właścicielką jest do dzisiaj. Początkowo siedziba firmy mieściła się na terenie przychodni dawnej fabryki obuwia – But Będzin(Chełmek). Wraz z rozwojem praktyki i napływem pacjentów potrzebny był nowy gabinet. Od 2002 roku Medi – Dent funkcjonuje w samym centrum osiedla Syberka w Będzinie przy ulicy bp. Adama Śmigielskiego 11B.

Kluczowymi dziedzinami zainteresowań są stomatologia zachowawcza i protetyka stomatologiczna. Swoich pacjentów prowadzi od niemal ćwierć wieku, co przekłada na liczne sukcesy w kompleksowym leczeniu. Uzupełnienia protetyczne takie jak korony, mosty, protezy można liczyć w tysiącach wykonanych sztuk. Ogromne doświadczenie w tej dziedzinie stomatologii ma swoje odzwierciedlenie w zadowoleniu Pacjentów, którzy skorzystali z jej pomocy.

Przed ostatnie 25 lat uczestniczyła w niezliczonej liczbie kursów, szkoleń i konferencji pogłębiając swoją wiedzę oraz pozostając w kontakcie z nowinkami stomatologicznymi. Doświadczenie i nieustanne podnoszenie kwalifikacji przez Panią Doktor, stanowią o jej sukcesach i zaangażowaniu w leczeniu każdego Pacjenta.